Almanya Minivan Frigolu Taşıma

Almanya minivan frigolu taşıma konusunda önder şirketi olan Acarsoy Nakliyat, taze ve donmuş gıda, taze ve donmuş balık, deniz ürünleri, et ve et ürünleri, ilaç ve ilaç hammaddesi, konserve, çikolata, çiçek, süt ve süt ürünleri, Dondurma, Unlu mamuller – Krema-pasta katkı malzemeleri, Fındık, Yaş sebze – meyve, Peyzaj bitkileri, Tropikal meyveler, ısı kontrolü gerektiren kimyevi alternatifler ihracat ve ithalatı oluşturan bütün firmalara komple tır (full truck) ve parsiyel taşımacılık hizmetiyle frigo nakliye alanında uzman kadrosu ile kaliteli hizmet vererek size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz.

Frigo nakliyat soğuk-donuk ürünlerinizin depolanması, taşınması, dağıtılması işlemlerinde standartların üstünde nitelik ve düşük fiyat anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız frigo taşıma konularında uzman düzeyde olup, frigo nakliyesi için özel yapım araçlarımızla nakliye işlemlerinizde size en ileri teknoloji ile hizmet vermekteyiz. Araç filo yapısına dayanarak Frigo Nakliyat operasyonumuzu aşağıdaki seçenekler ile sunmaktayız.

Almanya minivan frigolu taşıma yönteminde ortam sıcaklığını taşınan ürünün gereksinim duyduğu sabitte tutmak önemlidir. Frigo nakliyat soğuk taşıma esnasında ihtiyaç duyulan olan ısı sabitini en müsait koşullarda savunmakla mükelleftir. Çok yüksek sıcaklıklarda frigofrick kamyonların negatif etkilenmemesi için her türlü önlem alınır.

Frigo nakliyat operasyonu esnasında oluşacak herhangi bir düşük performans zarar veren bakteri ve küf mantarı oluşumuna sebep olur ve bu bakteriler insan sağlığında ciddi meselelere yol açabilir.
Almanya minivan frigolu taşıma geliştirilmesi, gelişmiş soğuk taşımanın gelişiminde mühim bir adım oldu. Gıda güvenliği bu erişim biçimini (soğuk taşıma yöntemi) benimsedi. Sevk edilen gıdaların güvenli sıcaklıklarda kalmasını sağlamak için soğuk taşımacılık metodu kullanılır. Ürünler üstünde ısı farklılığından oluşan fena huylu bakteriler ürünlerin lezzetinin de bozulmasına sebep olurlar. Lezzetin bozulmaya başlaması soğuk zincirin kırıldığının ilk göstergelerindendir.

Hızlıyız!
Müşterilerimizin taleplerine her an cevap verebilmek için 7x24 ulaşılabilir olmaya özen gösterirken aynı zamanda yüklerinizi en uygun rotayı seçerek mümkün olduğunca hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz!
Yüklerinizi emanetimiz biliyor, varış noktasına ulaştırıncaya kadar güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

0532 477 88 59
0532 477 88 59